Copyright © 2021 Dizajnika s.r.o.
  3D REKLAMA FIRMY
  3D REKLAMA FIRMY

  Ideálna forma prezentácie, ak chcete vystúpiť z radu. Ohúrte zákazníkov a obchodných partnerov hneď, ako vstúpia do vašich priestorov. Kreatívna reklama odráža osobnosť vašej značky. Ponúkame vám komplexné riešenie pre propagáciu vašej spoločnosti.

  REKLAMNÉ TABULE

  Ponúkame vám na výber z viacerých prevedení reklamných tabúľ. Tabule na zavesenie, stojace – “áčkové” tabule, aj orientačné tabule. Môžu byť interiérové aj exteriérové, podľa vašej potreby.

  Používame kvalitné materiály a tlač. Materiály: PVC, hliníkové i plexi tabule. Vyrobíme vám ich buď priamou potlačou na povrch, alebo nainštalujeme potlačenú fóliu.

  3D LOGO A PÍSMENÁ NA STENU

  Vytvoríme pre vás atraktívnu 3D reklamu, ktorá bude lákať pohľady na budove vašej firmy či prevádzky. Priestorová reklama môže obsahovať 3D písmená a 3D logo, ktoré je možné montovať jednotlivo. Preto väčšinou nie je potrebná špeciálna konštrukcia, ktorá kazí výsledný dojem.

  KVALITNÉ ROLL UP BANNERY

  Žiadna prezentácia sa nezaobíde bez pekného roll up banneru. V ponuke máme roll-up bannery rôznych veľkostí, kvality a spracovania. Jednoduchá inštalácia vám zaručí rýchlu inštaláciu a pred očami vašich zákazníkov a obchodných partnerov budete profi. Konštrukcia je z hliníkového profilu, preto je roll up ľahko prenosný.

  BEACH FLAGY

  Koná sa vaša prezentácia v exteriéry? Na tento účel vám najlepšie poslúži beach flag vlajka. Môže byť v rôznych tvaroch, rozmeroch a farebnom prevedení. Vlajky sa rýchlo a s ľahkosťou inštalujú.

  BANNERY

  V našej ponuke nájdete interiérové aj exteriérové bannery so spevnenými okrajmi a kovovými očkami, ktoré jednoducho upevníte na akýkoľvek povrch.

  FIREMNÝ TEXTIL

  Ak hľadáte reklamné oblečenie s vlastnou potlačou, ste na správnom mieste. V ponuke máme mnoho výrobkov – od tričiek, cez mikiny, bundy až po montérky. Potlač realizujeme vo forme flex-cut fólia, digitálna plnofarebná priama tlač, sieťotlač a výšivka.

  Každý projekt je jedinečný svojou rozsiahlosťou, veľkosťou, štýlom prevedenia, preto tvoríme cenotvorbu na mieru.

  Želáte si odštartovať spoluprácu? Napíšte nám.