Copyright © 2021 Dizajnika s.r.o.
  POLEPY VÝKLADOV
  POLEPY VÝKLADOV

  Pritiahnite svojich zákazníkov priamo z ulice!

  PERFOROVANÁ FÓLIA

  Tiež ju poznáme ako One Way Vision sticker, alebo dierkovanú fóliu, ktorá sa skladá zo stoviek malých otvorov, cez ktoré preniká svetlo, a tak vytvára efekt prenosu. Grafika je dokonale viditeľná pre ľudí zvonku, a pritom skrýva to, čo je vnútri. Na druhej strane ľudia v interiéri, môžu cez polepy sledovať, čo sa deje vonku bez toho, aby im vo výhľade niečo bránilo.

  Hľadáte originálnu a dlhodobú formu reklamy? One Way Vision fólia je určená na priehľadné hladké povrchy. Môže sa aplikovať ako fólia na okná výkladov, polepy na sklo auta či okná v administratívnych budovách, bytových domoch, na servisných miestach alebo čerpacích staniciach. Perforovaná samolepiaca fólia je atraktívne reklamné médium. Profesionálna grafika na okne salónu krásy, chytľavý slogan na oknách novopostavenej kancelárskej budovy tvoria neprehliadnuteľnú značku spoločnosti. Propagovať môžete aj konkrétny produkt umiestnením fólie na autobus alebo na okno priestorov vašej firmy. Táto forma reklamy určite upúta pozornosť okoloidúcich a priláka potenciálnych zákazníkov!

  One way vision fólia

  POLEPY Z NEPRIEHĽADNEJ FÓLIE

  Ak potrebujete označiť svoju prevádzku a zároveň zabrániť zvedavým pohľadom okoloidúcich, potlačený samolepiaci vinyl je tá správna voľba. Dajte o sebe vedieť a už vás nikto neprehliadne. Príjemná grafika na oknách sa lepšie zapamätá ako písaný text s názvom spoločnosti.

  Používame najobľúbenejšiu monomérnu fóliu s HD tlačou v rozlíšení 1440 dpi. Tento materiál sa používa v oblastiach vizuálnej komunikácie, reklamy, výzdoby interiérov a výkladov.

  Podľa vašich potrieb môžeme fóliu potiahnuť aj matnou, alebo lesklou lamináciou, ktorá chráni tlač pred vyblednutím a mechanickým poškodením.

  MLIEČNE SKLO

  Pre vytvorenie diskrétnej zóny v kancelárií, ambulancii či salóne krásy je vhodná mliečna alebo piesková fólia na okno.

  Je to polymerická fólia, ktorá zabráni pohľadu dnu, no v určitom pomere prepúšťa svetlo (na rozdiel od liatej fólie). Ponúkame možnosť na fóliu vytlačiť alebo vyrezať firemné logo a stručný text.

  Piesková fólia “exkluziv”

  POLEPY Z REZANEJ FÓLIE

  Tento druh polepu je vhodný, ak potrebujete upútať pozornosť na svoju prevádzku, obchod či kanceláriu pomocou slov a loga. Polepy z rezanej fólie sú ekonomicky prijateľná a efektívna reklama pre vaše okno či výklad.

  Používame kvalitné trvácne vinylové samolepky na sklo, ktoré majú životnosť až 8 rokov. Táto investícia sa vám mnohonásobne vráti. Okolo výkladu prejdú tisícky ľudí, z ktorých sa stávajú potencionálni zákazníci.

  Na výber ponúkame až 120 farieb, ktoré si môžete osobne vybrať zo vzorkovníkov.

  Plotrovaná vinylová fólia
  Každý polep je jedinečný svojou rozsiahlosťou, veľkosťou, štýlom prevedenia, preto tvoríme cenotvorbu na mieru.

  Želáte si odštartovať spoluprácu? Napíšte nám.