Copyright © 2021 Dizajnika s.r.o.
  BRANDING
  BRANDING

  TVORBA FIREMNEJ IDENTITY

  Firma, ktorá sa stará o svoj imidž navonok, bude zaručene dobre vyzerať aj v očiach svojich zákazníkov. Moderná a kreatívna grafika vás odlíši od konkurencie. Firemná identita odráža váš brand a dokáže nenúteným spôsobom zaujať a komunikovať so zákazníkmi.

  Navrhneme vám komplexné riešenia pre corporate identity, ktoré budú dlhodobo reprezentovať vašu značku. Kráča ruka v ruke so zaujímavými tlačenými materiálmi, s ktorými lepšie zakotví váš brand v mysli zákazníka. Nechajte svoje logo vyniknúť na reklamných predmetoch a materiáloch – tlač a výroba vizitiek, reklamné letáky, firemné zakladače, reklamné perá s firemným logom – vytlačíme vám všetko, čo budete potrebovať.

  ČO ZAHŔŇA TVORBA BRANDU?

  Ohúrte zákazníka v detailoch! Základom firemnej identity je dôkladná tvorba loga, ktoré bude jednoduché a zapamätateľné. Pomôžeme vám pri budovaní kvalitného brandu, s jej zviditeľnením a budovaním vzťahu so zákazníkmi. Vytvoríme vám dizajn, ktorý ladí. Radi vám zabezpečíme:

  TVORBA LOGA

  Dizajn loga je o vytvorení dokonalej vizuálnej značky pre spoločnosť. Je to prvá vec, ktorú vidí váš potencionálny zákazník, ešte kým sa rozhodne vás kontaktovať. Logo musí byť prezentatívne, ľahko zapamätateľné, aj pútavé. Je to tvár vašej firmy či produktu, ktorá vás odlišuje od konkurencie. V závislosti od typu sa logo zvyčajne skladá zo symbolu alebo ochrannej známky a logotypu spolu s sloganom.

  LOGO MANUÁL

  Sú to odporúčané pravidlá použitia loga pre vytvorenie jednotného vizuálneho štýlu. Tu vám zadáme použitý font, farby, ochrannú zónu, prijateľné aj neprijateľné používanie na rôznych pozadiach, aj minimálnu veľkosť loga.

  DIZAJN MANUÁL

  Vytvoríme a určíme vám smer pre vizuálnu prezentáciu firmy. Štýl firemných vizitiek, hlavičkových papierov, firemného oblečenia, A4 foldrov, aj polepov na firemné autá. Všetko bude v jednotnom dizajne a dodáme vám to aj vo formátoch potrebných na výrobu. Alebo vám všetko sami vyrobíme.

  VÝROBA VIZITIEK

  Vytvoríme vám špecifický dizajn vizitky pre vaše zameranie, vyrobíme ich  v rôznych prevedeniach, veľkostiach, na klasický či kreatívny papier, i s ochrannou lamináciou.

  LETÁKY A PLAGÁTY

  Produktové letáky nestratili svoje čaro ani v tejto online dobe. Postaráme sa vám o dizajn letákov i plagátov, v rôznych veľkostiach, jednostranné i obojstranné, vyrobíme vám ich z rôznych materiálov a dodáme až k vašim dverám.

  SAMOLEPKY

  Samolepky na auto i steny, nálepky na sklo, etikety. Vyrobíme vám všetko čo potrebujete v želanom tvare, rozmere a materiále.

  DARČEKOVÉ POUKAZY

  Darčekové poukazy, či vernostné karty sú veľmi obľúbená forma pridanej hodnoty, ktorú firma ponúka. Ponúkame vám variabilnú tlač, luxusné papiere, 3D lak, alebo tlač na plast. Vlastné aj najpoužívanejšie rozmery a garancia spokojnosti.

  A4 ZAKLADAČE

  Folder, alebo zakladač sa najčastejšie používa pri prenose viacerých dokumentov. Ponúkame vám viaceré hrúbky chrbta, rôzne papiere, pridanie UV laku v mieste pre logo, i možnosť pridania gumičky.

  KRÁSNE BROŽÚRY

  Pri prezentácií produktu či služieb sú brožúry neoddeliteľnou súčasťou brandingu. Či už máte záujem o A4 papier zložený na 3 časti, alebo A5 brožúru vo väzbe, so všetkým vám radi poradíme a vyrobíme. Samozrejme pútavý grafický dizajn je u nás na prvom mieste.

  KATALÓGY

  Sú pre niektoré spoločnosti hlavný predajný kanál. Či už prezentujete vaše služby, alebo produkt, katalóg vám dokonalo poslúži online aj offline. Zastrešíme vám to najdôležitejšie – grafiku, ktorá bude pekne “uprataná” na všetkých stranách, ale aj výrobu s ponukou rôznych papierov a väzieb.

  MANUÁLY A NÁVODY

  Každá spoločnosť, ktorá ponúka produkty ich potrebuje. Niekedy sa text zmestí na jednu A4, niekedy je potrebné viac. Graficky vám texty zalomíme do požadovaných rozmerov a vyrobíme čiernobiele, aj farebné. Ako si budete želať.

  KALENDÁRE

  Chcete vždy vedieť aký je mesiac, deň a rok? Potrebujete to mať denno denne na očiach? Kto má meniny a aký je sviatok? Vytvoríme vám kalendáre vám na mieru. Stolné, visiace, s hrebeňovou väzbou i skladacie.

  Každý projekt je jedinečný svojou rozsiahlosťou, veľkosťou, štýlom prevedenia, preto tvoríme cenotvorbu na mieru.

  Želáte si odštartovať spoluprácu? Napíšte nám.