Copyright © 2021 Dizajnika s.r.o.
  MAYER
  CAFE
  MAYER
  CAFE
  Útulná kaviareň Mayer Cafe sa nachádza na pešej zóne v Novom Meste nad Váhom. Chutná káva, palacinky i miešané nápoje, ktoré vás v lete schladia, to všetko a omnoho viac táto kaviareň ponúka.

  TVORBA LOGA

  K tomuto logu mala klientka jasnú predstavu. Má byť staro ružovej farby, kaligrafickým písmom a obsahovať srdce. Do tvorby s takýmto zadaním sme sa s radosťou pustili a onedlho mala klientka na výber z viacerých návrhov. Z nich si hneď vybrala jej srdcu blízke, my sme ho skompletizovali a poslali je všetky potrebné výstupy.
  16-mayer

  BRANDING

  Po spokojnosti s kreativitou pri tvorbe loga sa nás klientka obrátila s prosbou výroby nápojových lístkov a pohárikov na kávu so sebou. Všetko sme zladili v štýle zadanej vizuálnej identity, graficky pripravili, texty zalomili a vyrobili. Aby boli nápojové lístky a ponuka s palacinkami odolnejšie voči oderu pri prezeraní zákazníkmi, potiahli sme ich obojstranne matnou lamináciou. K tomu sme vyrobili čierne poháre s uzatvorením, aby si mohli zákazníci pochutnať aj v ranných hodinách, keď sa ponáhľajú do práce.
  16-mayer-04
  16-mayer-06
  16-mayer-05
  16-mayer-02
  16-mayer-03